.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.

Hvala na posjeti i igrajte na 62.113.4.11:27015
 
HomeGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Eternal i predator i beton

Go down 
2 posters
AutorPoruka
galeb
Spammer
Spammer



Broj komentara : 45
Join date : 2009-02-04

Eternal i predator i beton Empty
KomentarNaslov komentara: Eternal i predator i beton   Eternal i predator i beton Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 1:32 pm

Ova dvojica, ja neznam za koji kurac su ta dva dobili admina oba dva neznau reagirat niti ujednoj situaciji. Danas dode cs italy 2 i sve super i onda kreten dode i promijeni na surf OK ?? onda nezna namjestiti ona sranja step size i te gluposti pa prode pola sata da namjesti i onda dode previse ljudi i onda nemjenja iako na pocetku runde ljudi umiru. JEDNOSTAVNO KRETENCINA !!!!!

A beton za koji kurac se njemu skinuli admina to sto neigra puno to nemoze biti razlog, on dode kao promatrac i tako je aktivan. Ti pulja stvarno neznas kome sta dajes kome ne
Na vrh Go down
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Broj komentara : 51
Join date : 2009-01-31

Eternal i predator i beton Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eternal i predator i beton   Eternal i predator i beton Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 12:12 pm

Slazem se za eternala.... Igramo surf ski 2 cijelo jutro i u 12 lik dodje kad smo TEK stavili dd2 i ostao pun server i kaze ajmo ss2 i stavi :S i neki dan sam usao, jedno 10ta runda i morao ja namjestat step itd....i mislim da b3tonu treba vratit admina :/ stvarno je aktivan i zna sta radi :S....


Pozzzz
Na vrh Go down
https://pincom.bosnianforum.com
 
Eternal i predator i beton
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
. :: Pr0*Team*Pincom :: Prijedlozi-Pohvale-Kritike-
Idi na: