.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.

Hvala na posjeti i igrajte na 62.113.4.11:27015
 
HomeGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Philip nije dobar

Go down 
2 posters
AutorPoruka
sesa
Junior Spammer
Junior Spammer



Broj komentara : 3
Join date : 2009-02-09

Philip nije dobar Empty
KomentarNaslov komentara: Philip nije dobar   Philip nije dobar Icon_minitimeMon Feb 09, 2009 3:27 pm

evo igro sam navecer u 23:20 i odjednom added to baned list a prije toga phlip je upalio cit i jos neki mogu igraci potvrdit koji su igrali treba mu se skinut admin jer me je bezveze bano nemam cit jedino on ima wh i tuzili su se na njega i njih je bano znaci on admin i upali cit i niko mu nesmi nista progovorit pogledajte malo temu pa me unban a on je lood
Na vrh Go down
galeb
Spammer
Spammer



Broj komentara : 45
Join date : 2009-02-04

Philip nije dobar Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Philip nije dobar   Philip nije dobar Icon_minitimeMon Feb 09, 2009 11:08 pm

ma loool on je cisti kreten on je dobio admina jer je platio stjepku ccc

lik stavi sur_sky2 i nezna namjestiti step size i ostalo a onda jos nije znao kopirati kad mu je jedan lik dao kako da to napise

+++


jos je citer
Na vrh Go down
sesa
Junior Spammer
Junior Spammer



Broj komentara : 3
Join date : 2009-02-09

Philip nije dobar Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Philip nije dobar   Philip nije dobar Icon_minitimeTue Feb 10, 2009 2:34 am

normalno da je citer da ga vidis sto je ofiran bilo fy snow i samo cim pocne runda odma nesto pocne rafalat kad hedovi tamo
Na vrh Go down
Sponsored content





Philip nije dobar Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Philip nije dobar   Philip nije dobar Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Philip nije dobar
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
. :: Pr0*Team*Pincom :: Banovani igraci-
Idi na: