.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.

Hvala na posjeti i igrajte na 62.113.4.11:27015
 
HomeGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Surf_sky2

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Destiny
Spammerska "Faca"
Destiny


Broj komentara : 111
Join date : 2009-02-04

Surf_sky2 Empty
KomentarNaslov komentara: Surf_sky2   Surf_sky2 Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 12:05 pm

Evo da ne kazu da samo spammam...evo i pitanje citali i jedan admin osim pulje i sparkyja ovo jer stvarno mi je vise surfa preko glave po cijeli dan surf... mogu li dobti odgovor kada ce te prestati sa tom stazom ili bar skratiti vrijeme igranja te staze neko bi igrao kantera a ne samo surfa...kada ste vidjeli da na epn-u surfaju po cijeli dan?

Srry neki nikad i nisu vidjeli Epn...
Na vrh Go down
helox
Admin
Admin
helox


Broj komentara : 25
Join date : 2009-02-02

Surf_sky2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Surf_sky2   Surf_sky2 Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 12:26 pm

sa obzirom na obzir da je situacija totalno bezobzirna u potpunosti se slazem sa destinijem... surfa mi je vishe pun *****...
Na vrh Go down
galeb
Spammer
Spammer



Broj komentara : 45
Join date : 2009-02-04

Surf_sky2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Surf_sky2   Surf_sky2 Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 12:38 pm

ma meni je cist dobro mogli bi se skratiti vrijeme svih staza na 30 minuta pa ako neko oce tj ako vise ljudi glasa na za jednu mapu ta se igra a ne da se stalno mjenja

mjenjaje po meni je jedino u slucaju de_dust2 za t3 i ct3 pa to je jedan primjer radi premalo igraca ninace ne Wink
Na vrh Go down
Destiny
Spammerska "Faca"
Destiny


Broj komentara : 111
Join date : 2009-02-04

Surf_sky2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Surf_sky2   Surf_sky2 Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 1:32 pm

I meni ih je pun rac
Na vrh Go down
Sponsored content





Surf_sky2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Surf_sky2   Surf_sky2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Surf_sky2
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
. :: Pr0*Team*Pincom :: Pitanja vezana za *server*-
Idi na: