.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.

Hvala na posjeti i igrajte na 62.113.4.11:27015
 
HomeGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Pomoc za sve

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Destiny
Spammerska "Faca"
Destiny


Broj komentara : 111
Join date : 2009-02-04

Pomoc za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Pomoc za sve   Pomoc za sve Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 11:01 pm

Kome treba pomoc oko bilo cega nek se javi...

Vas V.I.P
Na vrh Go down
Destiny
Spammerska "Faca"
Destiny


Broj komentara : 111
Join date : 2009-02-04

Pomoc za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc za sve   Pomoc za sve Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 11:01 pm

Specijalnost su mi igrice
Na vrh Go down
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Broj komentara : 51
Join date : 2009-01-31

Pomoc za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc za sve   Pomoc za sve Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 5:55 am

haj suti majke ti Very Happy
Na vrh Go down
https://pincom.bosnianforum.com
Destiny
Spammerska "Faca"
Destiny


Broj komentara : 111
Join date : 2009-02-04

Pomoc za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc za sve   Pomoc za sve Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 6:18 am

Ti nije opcija Razz Razz
Na vrh Go down
gumelado
Developer
Developer



Broj komentara : 10
Join date : 2009-02-09

Pomoc za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc za sve   Pomoc za sve Icon_minitimeMon Feb 09, 2009 1:07 pm

Destiny (citat):
Kome treba pomoc oko bilo cega nek se javi...

Vas V.I.P
eee ja neezzz kako da pocnem cs kad nemam servera pa kako da skinem mapu ili server molimvas dodajte me na msn ado_lovemater@... moj drug ce mi poslati pec recite ako se netreba pec ili treba plsss Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Broj komentara : 51
Join date : 2009-01-31

Pomoc za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc za sve   Pomoc za sve Icon_minitimeMon Feb 09, 2009 2:41 pm

instaliras Cs, skines patch instaliras ga, ides na Find Servers, Favourites i ides add server i dodas nas ip: 62.113.4.11:27015 .... I imas nas server i udjes i igras Wink
Na vrh Go down
https://pincom.bosnianforum.com
gumelado
Developer
Developer



Broj komentara : 10
Join date : 2009-02-09

Pomoc za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc za sve   Pomoc za sve Icon_minitimeTue Feb 10, 2009 2:42 am

Admin (citat):
instaliras Cs, skines patch instaliras ga, ides na Find Servers, Favourites i ides add server i dodas nas ip: 62.113.4.11:27015 .... I imas nas server i udjes i igras Wink
eej jaro ja ne mogu da skontam kako se skida pech pa molim te mi reci str ako ti kazem da sam skontao nemoj i molim te ako se budem stekao nemoj me pls izbacivati
Na vrh Go down
gumelado
Developer
Developer



Broj komentara : 10
Join date : 2009-02-09

Pomoc za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc za sve   Pomoc za sve Icon_minitimeTue Feb 10, 2009 2:47 am

Admin (citat):
instaliras Cs, skines patch instaliras ga, ides na Find Servers, Favourites i ides add server i dodas nas ip: 62.113.4.11:27015 .... I imas nas server i udjes i igras Wink
ee hvala samo nezz gdje je skida pech No No No
Na vrh Go down
gumelado
Developer
Developer



Broj komentara : 10
Join date : 2009-02-09

Pomoc za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc za sve   Pomoc za sve Icon_minitimeTue Feb 10, 2009 3:14 am

Admin (citat):
haj suti majke ti Very Happy
admine molim te ako imas msn dodaj me ado_lovemater@hotmail.com da mi posaljes patch da netrebam placati molim tee...ako se moze preko foruma posalji pls...ako nemoze onda ako ima str dje se moze skinuti patch ali bez placanja
Na vrh Go down
Destiny
Spammerska "Faca"
Destiny


Broj komentara : 111
Join date : 2009-02-04

Pomoc za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc za sve   Pomoc za sve Icon_minitimeMon Feb 16, 2009 10:23 am

Eo ja cu ti poslati samo me dodaj na msn hananx-boy@hotmail.com
Na vrh Go down
gumelado
Developer
Developer



Broj komentara : 10
Join date : 2009-02-09

Pomoc za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc za sve   Pomoc za sve Icon_minitimeTue Feb 17, 2009 6:45 am

Destiny (citat):
Eo ja cu ti poslati samo me dodaj na msn hananx-boy@hotmail.com
ee sorry znas li mozda kako da mogu igrato cs netrebami tvoj email samo mi treba infromacija kako ovo:kako da opet igram cs isao sam change game i kliknuo half life i sad kad mi se sve ono ucita pise bla bal ablaa meni to ne pise ...i dole kad da kliknem ok ja dodzem dole klikom na njega nije oko njega zuto i ja opet kliknuo ali nije moglo pls mi reci kak da to uklonim
Na vrh Go down
gumelado
Developer
Developer



Broj komentara : 10
Join date : 2009-02-09

Pomoc za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc za sve   Pomoc za sve Icon_minitimeTue Feb 17, 2009 6:56 am

Destiny (citat):
Eo ja cu ti poslati samo me dodaj na msn hananx-boy@hotmail.com
eee ja sam ono sto sam napisao ja sam isao na half life ali prije sam na cs i onda mi ga j otvorilo i izaslo onda ja nisam mogao ns na cs isao sam na cs i na new game i onda mi se ucitao serv i sve se otvorilo i ne pise oones bla bla bla bla bla bla bla bla i ja isao na ok i nije bilo ono zuto okolo ali sam ja opet kliknuo ali nije moglo i morao sam gasiti pa mi molim te reci kako da vratim da mogu igratii pls.....i ipak sam te dodao na msn.......plsssssss
Na vrh Go down
gumelado
Developer
Developer



Broj komentara : 10
Join date : 2009-02-09

Pomoc za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc za sve   Pomoc za sve Icon_minitimeTue Feb 17, 2009 7:14 am

Admin (citat):
instaliras Cs, skines patch instaliras ga, ides na Find Servers, Favourites i ides add server i dodas nas ip: 62.113.4.11:27015 .... I imas nas server i udjes i igras Wink
lol lol!
Na vrh Go down
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Broj komentara : 51
Join date : 2009-01-31

Pomoc za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc za sve   Pomoc za sve Icon_minitimeTue Feb 17, 2009 8:06 am

pa sad si na half life ... Ides change game i opet na kanter xd
Na vrh Go down
https://pincom.bosnianforum.com
gumelado
Developer
Developer



Broj komentara : 10
Join date : 2009-02-09

Pomoc za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc za sve   Pomoc za sve Icon_minitimeTue Feb 17, 2009 11:17 am

hanane javii se
Na vrh Go down
gumelado
Developer
Developer



Broj komentara : 10
Join date : 2009-02-09

Pomoc za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc za sve   Pomoc za sve Icon_minitimeWed Feb 18, 2009 5:45 am

Admin (citat):
pa sad si na half life ... Ides change game i opet na kanter xd
ali nemoze to tako jer ga ja nemam mora sig nekako drugacijeeeee flower
Na vrh Go down
Sponsored content





Pomoc za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc za sve   Pomoc za sve Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Pomoc za sve
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» POmoc!!!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
. :: Sve i Svashta :: Pomoc za sve-
Idi na: