.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.

Hvala na posjeti i igrajte na 62.113.4.11:27015
 
HomeGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Cheater

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Destiny
Spammerska "Faca"
Destiny


Broj komentara : 111
Join date : 2009-02-04

Cheater Empty
KomentarNaslov komentara: Cheater   Cheater Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 12:24 pm

Deq Dil3r
Na vrh Go down
galeb
Spammer
Spammer



Broj komentara : 45
Join date : 2009-02-04

Cheater Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cheater   Cheater Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 12:26 pm

ma ja nisam bas vidao citer ali uvedi u server banshot i onda ako admin misli da je neko citer upise u konczolu (nemogu sae sad sjetit) i to ga slika automatski bana na neko vrijeme i stavi se slika na forum da se potvrdi da nije citer ili je , i onda dobi unban ili dobije ban 4 life xD
Na vrh Go down
Destiny
Spammerska "Faca"
Destiny


Broj komentara : 111
Join date : 2009-02-04

Cheater Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cheater   Cheater Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 12:40 pm

Korisno...
Na vrh Go down
helox
Admin
Admin
helox


Broj komentara : 25
Join date : 2009-02-02

Cheater Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cheater   Cheater Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 2:14 pm

galeb (citat):
ma ja nisam bas vidao citer ali uvedi u server banshot i onda ako admin misli da je neko citer upise u konczolu (nemogu sae sad sjetit) i to ga slika automatski bana na neko vrijeme i stavi se slika na forum da se potvrdi da nije citer ili je , i onda dobi unban ili dobije ban 4 life xD
Mislim da bi ovo trebalo pomoc http://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=378722 ali bi bilo korisnije da ja ovaj link dam stjepku ili pulji Very Happy
Na vrh Go down
Destiny
Spammerska "Faca"
Destiny


Broj komentara : 111
Join date : 2009-02-04

Cheater Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cheater   Cheater Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 2:24 pm

Ziku sad sam V.I.P
Na vrh Go down
Denza :)
Developer
Developer



Broj komentara : 10
Join date : 2009-02-05
Mjesto : Mostar

Cheater Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cheater   Cheater Icon_minitimeThu Feb 26, 2009 4:46 pm

Ma nemate brige za citerima , tu su admini koji ce sve rijesiti Cool
Na vrh Go down
Sponsored content





Cheater Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cheater   Cheater Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Cheater
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
. :: Pr0*Team*Pincom :: Banovani igraci-
Idi na: