.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.

Hvala na posjeti i igrajte na 62.113.4.11:27015
 
HomeGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Moje pjseme za spam obavezno citajte

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Destiny
Spammerska "Faca"
Destiny


Broj komentara : 111
Join date : 2009-02-04

Moje pjseme za spam obavezno citajte Empty
KomentarNaslov komentara: Moje pjseme za spam obavezno citajte   Moje pjseme za spam obavezno citajte Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 11:50 am

1. pjesma

It's my spam and im going to spam forever...It's my spam!!
Na vrh Go down
Destiny
Spammerska "Faca"
Destiny


Broj komentara : 111
Join date : 2009-02-04

Moje pjseme za spam obavezno citajte Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moje pjseme za spam obavezno citajte   Moje pjseme za spam obavezno citajte Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 11:51 am

2.pjesma

This is 10% spam,20% spam,50% concentrated power of spma,5%spma,15% spam and a 100% to remember the spam
Na vrh Go down
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Broj komentara : 51
Join date : 2009-01-31

Moje pjseme za spam obavezno citajte Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moje pjseme za spam obavezno citajte   Moje pjseme za spam obavezno citajte Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 11:56 am

a budale u pm Very Happy Very Happy Very Happy fazon je samo onima koji su culi pjesmu Smile ae dosta za danas...ostavi nesto spam-a i za sutra Very Happy
Na vrh Go down
https://pincom.bosnianforum.com
Destiny
Spammerska "Faca"
Destiny


Broj komentara : 111
Join date : 2009-02-04

Moje pjseme za spam obavezno citajte Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moje pjseme za spam obavezno citajte   Moje pjseme za spam obavezno citajte Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 11:58 am

Hocu evo sada cu puci download za one koji nisu Very Happy Very Happy a ionako si ti samo ovdje online Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
Sponsored content





Moje pjseme za spam obavezno citajte Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moje pjseme za spam obavezno citajte   Moje pjseme za spam obavezno citajte Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Moje pjseme za spam obavezno citajte
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Spam...
» spam.....
» Admin

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
. :: OFF TOPICS :: Spam Box-
Idi na: